Kubki reklamowe z nadrukiem tablicowym

Kubki reklamowe
Kubki reklamowe

Firmy szukające uniwersalnego prezentu dla swoich kontrahentów, który nigdy nie wyjdzie z mody, rozważyć mogą zakup kubków. To produkty, które sprawdzą się w przypadku każdego przedsiębiorstwa, bez względu na jego wielkość czy branżę, w jakiej działa. Kubek wręczyć można klientowi z wielu różnych okazji: Bożego Narodzenia, Wielkanocy, Walentynek, urodzin firmy czy kolejnego wspólnego projektu. Tego typu produkt znajdować powinien się także na wyposażeniu każdego biura tak, by korzystać mogli z niego zarówno pracownicy, jak i osoby przychodzące na spotkanie. Takie kubki różnić mogą się od siebie kolorem, kształtem, pojemnością czy materiałem wykonania. Nie bez znaczenia jest także metoda, z pomocą której nadruk reklamowy został naniesiony na ich powierzchnię. Techniką, która w ostatnim czasie cieszy się niezwykle dużą popularnością jest nadruk tablicowy. Na czym polega? Jakie są jej główne zalety oraz wady? Odpowiedź – poniżej.Czym są takie kubki reklamowe? Wspomniany nadruk tablicowy jest techniką nakładania na kubek warstwy farby, po której pisać można zarówno kredą, jak i pisakiem kredowym. Farbę kredową aplikuje się z zastosowaniem kalkomanii ceramicznej i wypala w temperaturze 800 stopni Celsjusza. Możliwe jest tutaj zastosowanie różnych kolorów nadruku tablicowego, nie tylko klasycznego – czarnego.

Jak krok po kroku tworzone są tego typu kubki reklamowe? Pierwszy etap stanowi stworzenie projektu i przygotowanie grafiki do druku. Zadanie to najlepiej zlecić firmie specjalizującej się w tego typu usługach, by mieć pewność, że kubek będzie prezentować się w pełni efektownie. Następny etap stanowi druk na papierze. W kolejnej części produkcji, wzór jest przenoszony na gotowy produkt. Na koniec, zdobienie jest wypalane w piecu tunelowym ceramicznym.

Tego typu Kubki reklamowe mają całe mnóstwo zalet. Zaliczyć można do nich między innymi możliwość zastosowania różnych kolorów nadruku tablicowego. Tego typu kubki można zamówić w niewielkiej ilości, co czyni z nich idealne rozwiązanie dla niewielkich film. Nadruk może być tutaj wykonany na dowolnym modelu kubka o wybranym przez Klienta kolorze. Nie bez znaczenia jest również dowolność jeżeli chodzi o kształt nadruku tablicowego oraz możliwość łączenia z wielobarwnymi projektami.